סנן תמי 4

סנן פרימו תמי 4

בר מים כבר מזמן אינו נחשב לפריט מותרות. כיום, הוא הפך למוצר שנמצא כמעט בכל בית. בעזרת בר מים איכותי, אין עוד צורך להתפשר על איכות המים בבית וניתן ליהנות תמיד ממים נקיים, צלולים וללא מזהמים. כדי להבטיח סינון איכותי ומקיף, חשוב שנעשה שימוש בסנן מתקדם בעל יכולות סינון משולבות שיבטיח תוצאות איכותיות. סנן פרימו תמי 4 הוא אחד מהסננים האיכותיים והמתקדמים בשוק ומשמש לבר המים פרימו שמבטיח אספקה קבועה וזמינה של מים קרים ורותחים בסינון איכותי.

על איכות המים לא מתפשרים

בוודאי שאלת את עצמך במהלך הקריאה, לשם מה בכלל יש צורך לסנן את המים? האם מי הברז הרגילים אינם ראויים לשתייה? התשובה הקצרה לכך תהיה כי מי הברז בישראל בהחלט ראויים לשתייה ואינם מציבים סיכונים בריאותיים חמורים. עם זאת, הם גם לא באיכות הגבוהה ביותר. אלו כמה מהגורמים המשפיעים על איכות המים מהברז.

  • זיהומים חיידקיים – בבניינים רבים הצנרת הביתית היא ישנה מאוד ולא חל כל פיקוח על מצבה, עד שחלה תקלה אקוטית. במקרים רבים, צנרת פגומה עשויה להיות חשופה לחדירת גופים זרים אל המערכת כמו חול, אבק, חלודה וחיידקים מן האוויר. כל הגורמים הללו מגיעים בסופו של דבר אל מי השתייה שלנו ופוגעים באיכות המים.
  • ריח המים – לפני שמגיעים המים אל הצנרת הביתית, הם עוברים טיפול על ידי רשויות המים, בעיקר על ידי הוספת כלור למניעת התרבות חיידקים ממקורות המים. על אף שהכלור המוסף למים הוא בכמויות זעירות שאינן מסוכנות לבריאות, ריחו וטעמו מורגש במי הברז וחוויית השתיה עשויה להיות לא נעימה.
  • אבנית – המים בישראל הם "קשים" ומכילים ריכוזים גבוהים של אבנית. שימוש בסנן יכול להפחית משמעותית את כמות האבנית במי השתייה.

מה הוא סנן פרימו תמי 4?

פעולתו המשולבת של סנן פרימו תמי 4 מאפשרת סילוק מרבי של כל הגורמים המזהמים והתוספים המזיקים הנכנסים אל מי השתייה שלנו במהלך הובלתם ממקורם אל הברז. סנן פרימו תמי 4, המשלב סינון מכני צפוף וסנן פחם פעיל המונע זיהומים, מספק הגנה אופטימלית והתוצאה בסופו של דבר היא מים צלולים, טעימים ונקיים יותר לשימוש יום-יומי.

תחזוקה שוטפת

ככל שהשימוש בסנן נעשה לתקופה ארוכה יותר, כך יעילותו הולכת ופוחתת. הסנן המותקן במכשיר אוסף לאורך הזמן לכלוכים רבים והפחם הפעיל שבו סופח עוד ועוד מזהמים ובסופו של דבר מגיע לנקודת רוויה. לכן, כדי לשמור על יעילות מכשיר הפרימו תמי 4 שלך, חשוב להחליף סנן פרימו תמי 4 אחת לחצי שנה לכל היותר. כך תמיד קיים במכשיר סנן יעיל ותקין שיניב לך תוצאות ראויות. החלפת הסנן היא פשוטה מאוד ולרוב אינה דורשת סיוע של אנשי מקצוע. ניתן לרכוש בכוחות עצמך את הסנן ולהחליפו בקלות במקרה של תקלה בתמי 4 – תמי 4 הזמנת טכנאי .

בלו ווטר – יבוא ושיווק מסננים 074-7691280